MEGA PROMOCJA NOWOROCZNA

PEELINGI CHEMICZNE SIMILDIET -30%


Medyczne peelingi chemiczne SIMILDIET to innowacyjne zabiegi z najwyższą jakością produktów i protokołów zabiegowych.

  • GLICOLICO 70

Rewitalizacja skóry w każdym wieku. Silnie pobudza procesy regeneracyjne skóry. Regularne stosowanie ma doskonały wpływ na skórę właściwą, prowadzi do zwiększenia jej grubości o ok 25% nie wywołując przy tym stanu zapalnego. Przy długotrwałym stosowaniu (ok 6 miesięcy ) skóra się uelastycznia, dzięki odbudowie włókien sprężystych, jednocześnie produkując zwiększone ilości włókien kolagenowych oraz mukopolisacharydów co w efekcie spłyca zmarszczki i poprawia kondycję skóry.

  • YELLOW PEEL

Głównym wskazaniem jest nadmierna pigmentacja skóry  spowodowana zbyt dużą  ekspozycją słoneczną (fotostarzenie),  starzenie się skóry spowodowane  starzeniem hormonalnym, a także jako zabieg wypłycający blizny potrądzikowe oraz regulujący pigmentację po trądziku, również redukujący zmarszczki.  Nadaje się dla skóry matowej, odwodnionej, wiotkiej, z nierówną pigmentacją cery.

  • LIGHTENING PEEL

Posiada silny efekt depigmentujący, hamuje melanogenezę i rozjaśnia skórę. Działa złuszczająco, keratolitycznie i regenerująco. Zawarty w preparacie kwas traneksamowy silnie hamuje tyrozynazę, ma potężne działanie depigmentacyjne nawet w przypadku melazmy. Wskazany dla skóry z przebarwieniami o rozmaitej genezie, zmianami potrądzikowymi i bliznami. Cery matowej, poszarzałej, cery palacza; cery pogrubionej, ulegającej rogowaceniu. Skóry dojrzałej, ze zmarszczkami. Do stosowania również w miejscach intymnych, pod pachami, na łokciach, kolanach, pachwinach i miejscach tarcia.

Promocja ważna do 05.02.2022 r.