Masaż ma niezwykle działanie upiększające relaksacyjne i detoksykujące nasz organizm. Jest filarem zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywany regularnie, pozwala opóźnić procesy starzenia skóry.

JAPOŃSKI COSMOLIFTING TWARZY

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Istotą Japońskiego cosmoliftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Cena: 250 zł

CRYSTAL-COSMOLIFTING TWARZY I SZYI

Doskonały dla twarzy i szyi naturalny zabieg estetyczny, stosowany również jako dopełnienie procedur Cosmoliftingu. W terapii Crystal Liftingu wykorzystuje się kryształowe łyżeczki, kamienie oraz kule. Nieinwazyjny i naturalny zabieg to intensywna terapia liftingująca skórę szyi, powiek, podbródka i dekoltu. Crystal Lifting wykorzystuje energię i moc kryształu górskiego, aby w naturalny sposób podnieść i napiąć skórę.

Czysty kwarc, zwany także kryształem górskim, jest znany jako mistrz uzdrowiciel i kamień o wielkiej mocy. Zwiększa on zdolności parapsychiczne, pomaga w koncentracji i odblokowuje pamięć. Pobudza układ odpornościowy, przywraca równowagę organizmu i harmonizuje wszystkie czakry.

Cena: 250 zł

TYBETAŃSKA REFLEKSOLOGIA GŁOWY I KARKU

Manualny zabieg terapeutyczny i relaksujący. Przywraca on ogólną równowagę emocjonalną oraz balans funkcji organizmu. Polega na stymulowaniu stref neuro-odruchowych znajdujących się na głowie, szyi, ramionach i wzdłuż kręgosłupa.

Dzięki specjalnej technice masażu i stymulacji stref możemy uzyskać następujące efekty terapeutyczne:

  • redukcję bólu głowy, szyi, ramion, bólu lędźwiowego, zmęczenia wzroku, zawrotów głowy, bólu TMJ (m.in. bólów twarzy, szyi)
  • zniwelowanie problemów ze snem
  • zwiększenie poziomu energii,
  • regulację ciśnienia tętniczego
  • poprawę pamięci i koncentracji
  • ustąpienie napięć emocjonalnych.

Cena: 150 zł

MASAŻ 3D

Autorski masaż właścicielki salonu Słowików 1- Iwony Bialik- Okopniarek.
Holistyczna terapia manualna pozwalająca podejść do
każdego klienta w sposób indywidualny. Dzięki kilku etapom zabiegowym, które są wykonywane podczas masażu, zapewnia głęboką relaksację. Jednym z etapów jest bezbolesna, ale intensywna stymulacja mięśni twarzy, szyi i dekoltu, co pozwala dogłębnie dotlenić i wzmocnić mięśnie, wygładzić zmarszczki oraz rozświetlić skórę.
Cena: 200 zł

MASAŻ KLASYCZNY


Fundamentalna metoda manualna, polegająca na wykonaniu określonych ruchów w odpowiednim tempie, z określoną siłą, zgodnie z przebiegiem mięśni i naczyń limfatycznych.
Ruchy w masażu klasycznym występują w odpowiedniej kolejności: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja. .
Na bazie masażu klasycznego wyrosły masaże specjalistyczne np.: masaże modelujące, anti-aging.

Cena: 150 zł

MASAŻ KOBIDO

Określany jako niechirurgiczny lifting twarzy.  Masaż ten jest intensywnym zabiegiem działającym na głębokie struktury skóry. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest naturalny lifting. Idealna alternatywa dla zabiegów iniekcyjnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub botoksu!

Zalecane jest wykonywanie 1-2 zabiegów w tygodniu, w serii: 5-8 zabiegów.

Cena: 220 zł

MASAŻ PĘDZELKOWY


Delikatny masaż relaksacyjny twarzy szyi i dekoltu, do którego wykorzystujemy dobrej jakości pędzle. Zabieg wykonywany jest na maskach kremowych.

Cena: 160 zł

MASAŻ ANTI-AGING


Specjalistyczny masaż, którego celem jest poprawienie struktury tkanki łącznej, mającej wpływ na funkcjonowanie procesów metabolicznych skóry. Intensywny masaż ma na celu pobudzenie skóry do regeneracji.

Cena: 190 zł

MASAŻ MAGIC LIFT


Intensywny masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz karku, dający efekt liftingu. Pracujemy na głębokich warstwach mięśni pobudzamy i stymulujemy.

Cena: 195 zł

MASAŻ MIOTONIZUJĄCY


Intensywny, specjalistyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu, którego celem jest przywrócenie elastyczności i zagęszczenia skóry. Poprawienie i wzmocnienie owalu twarzy.

Cena:195 zł

MASAŻ PSYCHOSOMATYCZNY


Masaż relaksacyjny, wykonywany jest w określonym rytmie, a kolejność wykonywanych ruchów masujących ma na celu wyciszenie i głęboki relaks.

Cena: 200 zł

DRENAŻ LIMFATYCZNY


Metoda manualna polegająca na zastosowaniu wybranych ruchów, pozwalających na usprawnienie funkcjonowania krążenia limfy w naczyniach limfatycznych. Drenaż ma zastosowanie w likwidowaniu obrzęków zastoinowych, zapalnych i chłonnych, usprawnia przepływ limfy po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych. Poprawia odżywienie tkanek, działa detoksykująco na cały organizm.

Cena: 170 zł