Masaż ma niezwykle działanie upiększające relaksacyjne i detoksykujące nasz organizm. Jest filarem zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywany regularnie, pozwala opóźnić procesy starzenia skóry.

MASAŻ KLASYCZNY


Fundamentalna metoda manualna, polegająca na wykonaniu określonych ruchów w odpowiednim tempie, z określoną siłą, zgodnie z przebiegiem mięśni i naczyń limfatycznych.
Ruchy w masażu klasycznym występują w odpowiedniej kolejności: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja. .
Na bazie masażu klasycznego wyrosły masaże specjalistyczne np.: masaże modelujące, anti-aging.

Cena: 115 zł

MASAŻ KOBIDO

Określany jako niechirurgiczny lifting twarzy.  Masaż ten jest intensywnym zabiegiem działającym na głębokie struktury skóry. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest naturalny lifting. Idealna alternatywa dla zabiegów iniekcyjnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub botoksu!

Zalecane jest wykonywanie 1-2 zabiegów w tygodniu, w serii: 5-8 zabiegów.

Cena: 165 zł

MASAŻ PĘDZELKOWY


Delikatny masaż relaksacyjny twarzy szyi i dekoltu, do którego wykorzystujemy dobrej jakości pędzle. Zabieg wykonywany jest na maskach kremowych.

MASAŻ ANTI-AGING


Specjalistyczny masaż, którego celem jest poprawienie struktury tkanki łącznej, mającej wpływ na funkcjonowanie procesów metabolicznych skóry. Intensywny masaż ma na celu pobudzenie skóry do regeneracji.

MASAŻ MAGIC LIFT


Intensywny masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz karku, dający efekt liftingu. Pracujemy na głębokich warstwach mięśni pobudzamy i stymulujemy. *

MASAŻ MIOTONIZUJĄCY


Intensywny, specjalistyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu, którego celem jest przywrócenie elastyczności i zagęszczenia skóry. Poprawienie i wzmocnienie owalu twarzy.

MASAŻ PSYCHOSOMATYCZNY


Masaż relaksacyjny, wykonywany jest w określonym rytmie, a kolejność wykonywanych ruchów masujących ma na celu wyciszenie i głęboki relaks.

MASAŻ MIODEM


Specjalistyczny masaż z wykorzystaniem miodów naturalnych. Metoda daje bardzo intensywne doznania, działa detoksykująco i nawilżająco na skórę.

DRENAŻ LIMFATYCZNY


Metoda manualna polegająca na zastosowaniu wybranych ruchów, pozwalających na usprawnienie funkcjonowania krążenia limfy w naczyniach limfatycznych. Drenaż ma zastosowanie w likwidowaniu obrzęków zastoinowych, zapalnych i chłonnych, usprawnia przepływ limfy po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych. Poprawia odżywienie tkanek, działa detoksykująco na cały organizm.