Masaż ma niezwykle działanie upiększające relaksacyjne i detoksykujące nasz organizm. Jest filarem zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywany regularnie, pozwala opóźnić procesy starzenia skóry.

MASAŻ 3D

Autorski masaż właścicielki salonu Słowików 1- Iwony Bialik- Okopniarek.
Holistyczna terapia manualna pozwalająca podejść do
każdego klienta w sposób indywidualny. Dzięki kilku etapom zabiegowym, które są wykonywane podczas masażu, zapewnia głęboką relaksację. Jednym z etapów jest bezbolesna, ale intensywna stymulacja mięśni twarzy, szyi i dekoltu, co pozwala dogłębnie dotlenić i wzmocnić mięśnie, wygładzić zmarszczki oraz rozświetlić skórę.
Cena: 185 zł

MASAŻ KLASYCZNY


Fundamentalna metoda manualna, polegająca na wykonaniu określonych ruchów w odpowiednim tempie, z określoną siłą, zgodnie z przebiegiem mięśni i naczyń limfatycznych.
Ruchy w masażu klasycznym występują w odpowiedniej kolejności: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja. .
Na bazie masażu klasycznego wyrosły masaże specjalistyczne np.: masaże modelujące, anti-aging.

Cena: 120 zł

MASAŻ KOBIDO

Określany jako niechirurgiczny lifting twarzy.  Masaż ten jest intensywnym zabiegiem działającym na głębokie struktury skóry. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest naturalny lifting. Idealna alternatywa dla zabiegów iniekcyjnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub botoksu!

Zalecane jest wykonywanie 1-2 zabiegów w tygodniu, w serii: 5-8 zabiegów.

Cena: 200 zł

MASAŻ PĘDZELKOWY


Delikatny masaż relaksacyjny twarzy szyi i dekoltu, do którego wykorzystujemy dobrej jakości pędzle. Zabieg wykonywany jest na maskach kremowych.

Cena: 150 zł

MASAŻ ANTI-AGING


Specjalistyczny masaż, którego celem jest poprawienie struktury tkanki łącznej, mającej wpływ na funkcjonowanie procesów metabolicznych skóry. Intensywny masaż ma na celu pobudzenie skóry do regeneracji.

Cena: 180 zł

MASAŻ MAGIC LIFT


Intensywny masaż twarzy, szyi, dekoltu oraz karku, dający efekt liftingu. Pracujemy na głębokich warstwach mięśni pobudzamy i stymulujemy.

Cena: 185 zł

MASAŻ MIOTONIZUJĄCY


Intensywny, specjalistyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu, którego celem jest przywrócenie elastyczności i zagęszczenia skóry. Poprawienie i wzmocnienie owalu twarzy.

Cena:185 zł

MASAŻ PSYCHOSOMATYCZNY


Masaż relaksacyjny, wykonywany jest w określonym rytmie, a kolejność wykonywanych ruchów masujących ma na celu wyciszenie i głęboki relaks.

Cena: 200 zł

DRENAŻ LIMFATYCZNY


Metoda manualna polegająca na zastosowaniu wybranych ruchów, pozwalających na usprawnienie funkcjonowania krążenia limfy w naczyniach limfatycznych. Drenaż ma zastosowanie w likwidowaniu obrzęków zastoinowych, zapalnych i chłonnych, usprawnia przepływ limfy po przebytych chorobach zakaźnych i nowotworowych. Poprawia odżywienie tkanek, działa detoksykująco na cały organizm.

Cena: 150 zł