Kosmetyka pochodzi od greckiego słowa cosmeo, czyli zdobić i cosmeticas – upiększać. Nowoczesna kosmetyka opiera się na nauce zwanej kosmetologią, która wykorzystuje zagadnienia z chemii, biologii i medycyny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

<u>Zabiegi firmowe</u>

Zabiegi firmowe

Zabiegi dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta. Profesjonalna pielęgnacja obejmuje każdy rodzaj skóry w każdym wieku. Po wstępnej analizie skóry, dobierane są odpowiednie preparaty w celu osiągnięcia zamierzonych efektów.

<u>Pielęgnacja okolic oczu</u>

Pielęgnacja okolic oczu

Pielęgnacja okolic oczu preparatami linii ocula dr. Belter, które zawieraj łagodne składniki wzmacniające odporność skóry wokół oczu, działają nawilżająco, redukują opuchliznę oraz cienie pod oczami.

<u>Masaż twarzy, szyi i dekoltu</u>

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż jest jedną z najstarszych metod, która ma niezwykle działanie upiększające, relaksacyjne i detoksykujące nasz organizm. Jest filarem zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywany regularnie, pozwala opóźnić procesy starzenia skóry.

<u>Mezoterapia igłowa</u>

Mezoterapia igłowa

Zabiegi pielęgnacyjne, których celem jest nawilżenie i zrewitalizowanie skóry. Metodę stosuje się w pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu w kuracjach odmładzających oraz ciała w leczeniu cellulitu i rozstępów. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

<u>Zabiegi aparaturowe</u>

Zabiegi aparaturowe

Zabiegi kosmetologiczne przeprowadzane są przy pomocy nowoczesnych technologii aparaturowych. Różnorodność urządzeń pozwala na zwiększenie skuteczności przeprowadzanych zabiegów

<u>Peelingi chemiczne</u>

Peelingi chemiczne

Innowacyjne zabiegi profesjonalne o wysokiej skuteczności dermatologicznej. Przeznaczone do pielęgnacji każdego typu skóry.