Pielęgnacja dłoni ze szczególnym uwzględnieniem płytki paznokcia, nadaniem jej kształtu oraz usunięciem skórek. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zadbane dłonie to nasza wizytówka .


MANICURE TRADYCYJNY


Pielęgnacja dłoni ze szczególnym uwzględnieniem płytki paznokcia, nadaniem jej kształtu oraz usunięciem skórek. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zadbane dłonie to nasza wizytówka .
Cena: 80 zł
Cena z malowaniem lakierem: 100 zł

IBX SYSTEM NAPRAWCZY

IBX to innowacyjny i rewolucyjny produkt, który sprawia, że paznokcie rosną zdrowe i mocne.

IBX to nie odżywka – to produkt naprawczy, który działa OD ŚRODKA na płytkę, dzięki czemu możesz wykonywać dowolną stylizację lub mieć naturalnie zdrowe i mocne paznokcie!

Zabieg można wykonywać samodzielnie lub w połączeniu z którąkolwiek metodą manicure:
45 zł – zabieg podstawowy
40 zł – zabiegi uzupełniające ( w zależności od stanu paznokci co 7 dni /2 tyg. /3 tyg. )
45 zł – w przypadku przerwania kuracji – zabieg podstawowy

MANICURE HYBRYDOWY


Manicure hybrydowy na bazie manicure tradycyjnego pozwala uzyskać piękne, zadbane paznokciem jego efekty utrzymują się co najmniej do 2 tygodni. Nałożona warstwa jest odporna na uszkodzenia, lakier nie odpryskuje i nie ściera się, dlatego doskonale sprawdzi się przed wyjazdami czy ważnymi imprezami.
Cena: 110 zł

MANICURE JAPOŃSKI


Unikalny zabieg na kruche i łamliwe paznokcie. Polecany po inwazyjnych zabiegach, pozwala odżywić i nabłyszczyć naturalną płytkę. Podczas zabiegu w paznokcie wciera się specjalną pastę oraz puder. Preparaty te dostarczają płytkom cennych witamin oraz keratynę. Zawierają one także krzemionkę z Morza Japońskiego oraz odżywczy pyłek pszczeli z cystyną, czyli aminokwasem niwelującym łamliwość paznokci. Paznokcie po zabiegu są zdrowe i elastyczne. Zabieg polecany jest zarówno dla Pań i Panów.
Cena: 100 zł

MANICURE SPA


Rozbudowany manicure tradycyjny, ze szczególnym uwzględnieniem naprawy płaszcza lipidowego skóry. Zabieg polecany dla dłoni wymagających intensywnej regeneracji i poprawy jędrności.
Cena:

110 zł klasyczny

140 zł z malowaniem lakierem/ japoński

140 zł z hybrydą