Pielęgnacja dłoni ze szczególnym uwzględnieniem płytki paznokcia, nadaniem jej kształtu oraz usunięciem skórek. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zadbane dłonie to nasza wizytówka .


MANICURE TRADYCYJNY


Pielęgnacja dłoni ze szczególnym uwzględnieniem płytki paznokcia, nadaniem jej kształtu oraz usunięciem skórek. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zadbane dłonie to nasza wizytówka .
Cena: 60 zł
Cena z malowaniem lakierem: 70 zł

IBX SYSTEM NAPRAWCZY

IBX to innowacyjny i rewolucyjny produkt, który sprawia, że paznokcie rosną zdrowe i mocne.

IBX to nie odżywka – to produkt naprawczy, który działa OD ŚRODKA na płytkę, dzięki czemu możesz wykonywać dowolną stylizację lub mieć naturalnie zdrowe i mocne paznokcie!

Zabieg można wykonywać samodzielnie lub w połączeniu z którąkolwiek metodą manicure:
35 zł – zabieg podstawowy
30 zł – zabiegi uzupełniające ( w zależności od stanu paznokci co 7 dni /2 tyg. /3 tyg. )
35 zł – w przypadku przerwania kuracji – zabieg podstawowy

MANICURE HYBRYDOWY


Manicure hybrydowy na bazie manicure tradycyjnego pozwala uzyskać piękne, zadbane paznokciem jego efekty utrzymują się co najmniej do 2 tygodni. Nałożona warstwa jest odporna na uszkodzenia, lakier nie odpryskuje i nie ściera się, dlatego doskonale sprawdzi się przed wyjazdami czy ważnymi imprezami.
Cena: 90 zł

MANICURE JAPOŃSKI


Unikalny zabieg na kruche i łamliwe paznokcie. Polecany po inwazyjnych zabiegach, pozwala odżywić i nabłyszczyć naturalną płytkę. Podczas zabiegu w paznokcie wciera się specjalną pastę oraz puder. Preparaty te dostarczają płytkom cennych witamin oraz keratynę. Zawierają one także krzemionkę z Morza Japońskiego oraz odżywczy pyłek pszczeli z cystyną, czyli aminokwasem niwelującym łamliwość paznokci. Paznokcie po zabiegu są zdrowe i elastyczne. Zabieg polecany jest zarówno dla Pań i Panów.
Cena: 80 zł

MANICURE SPA


Rozbudowany manicure tradycyjny, ze szczególnym uwzględnieniem naprawy płaszcza lipidowego skóry. Zabieg polecany dla dłoni wymagających intensywnej regeneracji i poprawy jędrności. Termoaktywny zabieg z maską COCOON MOUSSE DR BELTER.
Cena:

75 zł klasyczny

85 zł z malowaniem lakierem

MANICURE BRAZYLIJSKI

Wyjątkowy manicure oparty na rewelacyjnym sposobie odżywiania skóry i paznokci. BrazzCare® to metoda, która pozwala na wykonywanie usług z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa dzięki pakietom jednorazowego użytku do każdego pojedynczego zabiegu. Profesjonalna emulsja zawiera: ekstrakt z drzewa herbacianego, składnik zmiękczający skórki, wapń, keratynę, polimer R236, alantoinę, ekstrakt z oczaru wirginijskiego, czynniki ochrony UVA i UVB, mocznik oraz witaminę E. Produkt odniósł ogromny sukces na terenie Brazylii, Australii oraz USA zdobywając miliony zadowolonych klientów.

Cena: + 25 zł do zabiegu manicure