Zabieg pedicure pomoże usunąć defekty i problemy skórne, nada stopom estetyczny wygląd. Dzięki masażowi stopy będą zrelaksowane i wypoczęte.


PEDICURE KLASYCZNY


Zabieg pedicure pomoże usunąć defekty i problemy skórne, nada stopom estetyczny wygląd. Dzięki masażowi stopy będą zrelaksowane i wypoczęte.
Cena: 100 zł
Cena z malowaniem lakierem: 110 zł

PEDICURE HYBRYDOWY


Zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure klasycznym rozszerzony o pokrycie paznokci trwałym lakierem hybrydowym. Główne zalety to trwałość oraz naturalny wygląd.
Cena: 135 zł

PEDICURE SPA


Wyjątkowy zabieg oparty na połączeniu pedicure klasycznego z peelingiem skóry, relaksującym masażem i odżywczą maską. Zabieg odnawia i regeneruje skórę stóp. Poprawia krążenie krwi i przynosi uczucie ulgi obolałym stopom.
Cena:

115 zł klasyczny

125 zł z malowaniem lakierem

PEDICURE BRAZYLIJSKI

Wyjątkowy manicure oparty na rewelacyjnym sposobie odżywiania skóry i paznokci. BrazzCare® to metoda, która pozwala na wykonywanie usług z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa dzięki pakietom jednorazowego użytku do każdego pojedynczego zabiegu. Profesjonalna emulsja zawiera: ekstrakt z drzewa herbacianego, składnik zmiękczający skórki, wapń, keratynę, polimer R236, alantoinę, ekstrakt z oczaru wirginijskiego, czynniki ochrony UVA i UVB, mocznik oraz witaminę E. Produkt odniósł ogromny sukces na terenie Brazylii, Australii oraz USA zdobywając miliony zadowolonych klientów.

Cena: +25 zł do pedicure